Wednesday, 30 May 2018

5 comments

Assalamualaikum BOOK MALINDO MELALUI ONLINE! | Hi korang! korang tau tak yang Malindo Airlines ni satu airline lain milik Malaysia dan...

Monday, 28 May 2018

Sunday, 27 May 2018

9 comments

Assalamualaikum BANYAKNYA DRAMA MELAYU! | fuh akhirnya dapat jugak update blog pakai pc haha bukan busy sangat tapi more to taksih...

Saturday, 26 May 2018

4 comments

Assalamualaikum NASI KERABU - DAPAT TIME PUASA JE | Hi! entry kali ni pun pasal makanan jugak hehe biasalah bulan puasa ni, banyak bet...

12 comments

Assalamualaikum MURTABAK KUAH GULAI? | Hi! lamanya taksinggah kat sini 😂 so sapa kat sini suka murtabak? kalau macam sha, kalau bulan...

Thursday, 24 May 2018

Saturday, 19 May 2018

Friday, 18 May 2018

Thursday, 17 May 2018

12 comments

Assalamualaikum ALHAMDULILLAH DAH JADI SHFYQHAZHR.COM | Hi! Selamat berpuasa sekali lagi hehe alhamdulillah rezeki 1 ramadhan kot, bl...

Wednesday, 16 May 2018

1 comments

FLYING WITH SOLO Free Public Event in Conjunction with Launch of Solo: A Star Wars Story Kuala Lumpur, 14 May 2018 – In cele...

8 comments

Assalamualaikum EH ESOK DAH PUASA LA! | Hi! alhamdulillah bersyukur masih diberi peluang untuk bernafas di muka bumi ni. tbh sha cak...

5 comments

LIRIK LAGU HARAM | HAEL HUSAINI DAYANG NURFAIZAH (Hael Husaini) Selalu salah salah salah aku Memilih cinta aku dulu Mati rasa aku...

Monday, 14 May 2018

3 comments

Assalamualaikum DRAMA TONTON : KENYALANG IM IN LOVE | Hi korang! dah kembali bekerja ke tu? hehe. cerita dia macam ni, semalam kat t...

Saturday, 12 May 2018

1 comments

Assalamualaikum LOVE FOR THE MUM ENTREPRENEURS ON MOTHER’S DAY | Carousell, one of the world’s largest and fastest growing classified...

Thursday, 10 May 2018

Monday, 7 May 2018

10 comments

Assalamualaikum GOT MY RAMADHAN PLANNER! | Hi! dah balik tempat nak mengundi ke tu? ke tunggu besok? hihi sha dah start cuti dah eso...