Wednesday, 31 May 2017

1 comments

source : google Assalamualaikum. semalam scroll FB pastu nampak senior senior sekolah menengah dulu share mengenai kematian sala...

1 comments

Assalamualaikum, SOURCE : GOOGLE harini dah masuk hari ke 5 kita berpuasa. rasa sekejap je kan? kat wall FB dah banyak share lagu r...

Tuesday, 30 May 2017

Thursday, 25 May 2017

Tuesday, 23 May 2017

14 comments

Assalamualaikum and hi! sha rasa kan, sha kena update blog lepas tu cakap takde mood lah nak berblogging, takde hatilah nak berbl...

Monday, 22 May 2017

6 comments

Assalamualaikum. harini rajin pulak nak update blog kan hahaha. so sha ditag oleh P A T E H A H  untuk jawab soalan soalan yang diber...

6 comments

Assalamualaikum. sebenarnya hati ini cinta kepadaMu.. sebenarnya diri ini rindu kepadaMU.. tapi aku tidak mengerti mengapa cinta masi...

Thursday, 18 May 2017

Tuesday, 16 May 2017

Sunday, 14 May 2017

6 comments

Assalamualaikum! thanks to  Miss A for tagging me. since takbusy harini, jom jawab soalan! RULES - Thank the person who tagged ...

Saturday, 13 May 2017

10 comments

Assalamualaikum. sha terpanggil nak buat entry pasal ni sebab my workmate told me "pikah, kami terkena jampi la" and i rep...

Thursday, 11 May 2017

48 comments

Assalamualaikum. after a long time no see, im back. back to few days ago, im very busy with my work and my personal life. so today, ...

Tuesday, 9 May 2017

5 comments

Assalamualaikum! petang semalam sha scroll scroll feeds FB lepas tu mata terpandang satu post ni, dia ada jual kek coklat cheese weh! la...

Saturday, 6 May 2017

4 comments

assalamualaikum hari rabu, 3 mei haritu sha ada order beberapa mask dari SAVEE lepas tu kan, 4 mei dah sampai!!!!!! time tu kat tempat...

Wednesday, 3 May 2017

15 comments

Assalamualaikum! first of all excuse my bad english hehe im still trying ;) so today i gonna review another  KLAVUU product that i rece...