Sunday, 30 May 2021

Friday, 28 May 2021

20 comments

Assalamualaikum DOUBLE MASKING, ON! | Hi, salam jumaat. tadi petang hantar pakcik masuk wad untuk kemotrapi besok, jadi saya mengikut saran...

Wednesday, 26 May 2021

17 comments

Assalamualaikum ALHAMDULILLAH! DAPAT GAJI DARI GOOGLE. | Bismillah... seperti tajuk yang awak semua baca, alhamdulillah setelah bertahun ta...

Tuesday, 25 May 2021

7 comments

Assalamualaikum KES HARIAN COVID 19 DAH 7 RIBU?!! | Hi! macam biasa, waktu waktu macam ni kalau tak tidur mesti tengah scroll sosial media ...

Tuesday, 18 May 2021

Sunday, 16 May 2021

Friday, 14 May 2021

7 comments

Assalamualaikum SAKIT PINGGANG HILANG LEPAS GUNA GARCI.PRO | Hi, beberapa bulan lepas saya pernah mengalami sakit pinggang yang teramat sang...

5 comments

Assalamualaikum SALAM AIDILFITRI 2021 | Hi, selamat hari raya kedua 🤪 alhamdulillah, semalam kita semua meraikan hari raya selepas sebulan...

Tuesday, 11 May 2021

6 comments

Assalamualaikum TERPAKSA BELI SPEC BARU SEBAB... | Hi! panas betul eh sekarang bila siang. kat tempat saya ni katanya suhu 32°c feel like 40...

Monday, 10 May 2021

10 comments

Assalamualaikum PKP LAGI DAN LAGI?! | Hi! salam 28 Ramadan. korang semua okay tak tu? dah tengok/baca belum berita harini? huhu PKP LAGI DAN...

Saturday, 8 May 2021

10 comments

Assalamualaikum NASI KERABU UNTUK BERBUKA | Hi! ni cerita berbuka puasa 25 Ramadan ye hihi. lupa nak update semalam sebab busy buat kuih ra...

11 comments

Assalamualaikum CARA BUAT POPIA NESTUM | Hi! disebabkan raya tahun ni pun macam tahun lepas, tapi tahun ni kes macam lagi melampau so saya ...

Friday, 7 May 2021

9 comments

Assalamualaikum DONE RENEW DOMAIN UNTUK KALI KEEMPAT |  Hi! wah wah busy sampai tak menyempat tengok blog. sedar tak sedar tahun ni dah tah...

6 comments

Assalamualaikum ANTARA EARPHONE DAN HEADPHONE MANA LEBIH BAIK UNTUK TELINGA? | Sistem pendengaran manusia mestilah dijaga dengan sebaik mung...

Tuesday, 4 May 2021

6 comments

Assalamualaikum SOP HARI RAYA AIDILFITRI 2021 | Sedar tak sedar minggu depan dah raya tapi... tetiba harini diumumkan PKP untuk 6 daerah di...