Friday, 30 July 2021

Tuesday, 27 July 2021

9 comments

Assalamualaikum BANANA BALL KFC? SEDAP KE? | Hi! Lama jugak tak update pasal KFC kat blog 😹 bukan taknak beli tapi kebanyakkan menu tak ke...

Sunday, 25 July 2021

Monday, 19 July 2021

Sunday, 18 July 2021

Thursday, 15 July 2021

11 comments

Assalamualaikum ALHAMDULILLAH PV DAH 2M! | Hi! Alhamdulillah syukur! Walaupun takdelah rajin mana nak update blg macam orang lain kan, tapi...

Wednesday, 14 July 2021

4 comments

Assalamualaikum DESKTOP DAN LAPTOP MURAH DI APR ELECTRONICS AND SERVICES | Hi korang! siapa kat sini tengah pening nak cari desktop dan lap...

Sunday, 11 July 2021

Thursday, 8 July 2021

4 comments

Assalamualaikum UPGRADE FROM 6SP TO XR | Hi! saya sebenarnya malas tapi kalau peram tah bilalah nak update, last last lupa. jadi, ayuh mula...

Friday, 2 July 2021

3 comments

Assalamualaikum HELLO JULY!  | Hi! dah Julai eh? kejap je pejam celik pejam celik dah julai tapi kita masih dikurung 😂 dah 7 bulan dikurun...